найти!

 

Принимаем web-money:

U236867281382
R177601272570
Z382832298061
E314767405005

главная главная контакты  
Novellina_Bianco

Анонсы мероприятий

Все анонсы
15.07.2016

РЕТРОСПЕКТИВА КРІСТІАНА ПЕТЦОЛЬДА НА 7-ОМУ ОДЕСЬКОМУ КІНОФЕСТИВАЛІ


Крістіан Петцольд. Почесний гість проведе майстер-клас в рамках Літньої кіношколи.

     Свою ретроспективу на 7-му Одеському міжнародному кінофестивалі особисто представить один з найяскравіших представників «берлінської школи» і лідер нового німецького кіно - Крістіан Петцольд. Почесний гість також проведе майстер-клас в рамках Літньої кіношколи.

    Улюбленець Берлінале, володар нагороди Deutscher Filmpreis, Крістіан Петцольд, закінчив Німецьку академію кіно і телебачення в Берліні, де його викладачами були такі майстри документалістики як Гартмут Бітомскі і Гарун Фарокі, який пізніше брав участь в написанні сценаріїв до фільму Петцольда. Під впливом вчителів Крістіан Петцольд в своїх роботах прагне представити дійсність без прикрас і фальші, зафіксувати і передати всі деталі в точності. У стилі кінооповіді німецького режисера на ряду з гіперреалізмом органічно співіснують навіяні Гічкоком елементи містицизму і саспенсу. Тому персонажі в його фільмах легко переходять з реального в примарний світ і навпаки.

 

     У ретроспективу Крістіана Петцольда на 7-му Одеському кінофестивалі увійдуть 4 кращих роботи, які режисер представить особисто. У числі фільмів - володар нагороди Берлінського кінофестивалю - Срібного ведмедя за кращу жіночу роль - трилер «Єлла» (2007). У цій роботі Крістіан Петцольд розповідає глядачам історію жінки Єлли, яка намагається почати нове життя в іншому місті, після важкого розлучення та інших складнощів. І коли, здавалося б, все налагоджується - в її житті з'являється привид з минулого - її колишній чоловік Бен. Головну роль в картині виконала німецька актриса Ніна Госс, яка вважається «улюбленицею» Петцольда і після «Єлли» неодноразово знімалася в його картинах.

 

     В основі другого фільму ретроспективи - «Єрихов» (2008) лежить класичний сюжет любовного трикутника між Томасом, з ганьбою звільненим військовослужбовцем, власником закусочних на колесах Алі і його красивою дружиною Лаурою. Петцольд не балує глядача сентиментальними сценами, а підтримує «холодність», напруженість і недомовленість до останнього кадру. Декораціями фільму служить вмираюче містечко Єрихов - глухомань на північному сході Німеччини. На 65-ом Венеціанському кінофестивалі картина боролася за Золотого лева в основному конкурсі.

 

     Ще один фільм, який буде представлений в ретроспективі, «Барбара» (2012) принес Петцольду його першого Срібного ведмедя за кращу режисуру на 62-му Берлінале. Картина являє собою ще одне оповідання про втечу в пошуках свого дому, в центрі якого красива дівчина, яка намагається виїхати з НДР. За це її висилають у провінцію, де вона під наглядом спецслужб працює в госпіталі. Поки її наречений з Заходу готує втечу, вона закохується в свого колегу доктора. У 2012 картина була висунута на премію «Оскар» за кращий іноземний фільм від Німеччини.

 

     В одному зі своїх останніх фільмів - «Фенікс» (2014 року), який також буде представлений на Одеському кінофестивалі, Петцольд знову переосмислює історію жінки, яка зіткнулася з тоталітарним режимом. Під час війни Неллі вижила в концтаборі, але її обличчя було сильно спотворене. Після пластичної операції вона повертається до чоловіка Йоханес, який не визнає її. Ситуація стає ще більш абсурдною і драматичною, коли Йоханес просить Неллі підіграти йому і зобразити його покійну, як йому здається, дружину для того, щоб отримати її спадщину. Сценарій є адаптацією французької детективної новели «Le Retour des cendres» ( «Повернення з попелу») і останньою роботою Гаруна Фарокі. Фільм отримав Премію міжнародної асоціації кінокритиків (ФІПРЕССІ) на фестивалі в Сан-Себастьян.

 

     Нагадаємо, що 7-ий Одеський кінофестиваль пройде з 15 по 23 липня. Крім ретроспективи Крістіана Петцольда в рамках фестивалю в цьому році буде показана програма «Shakespeare on Film», до якої увійшли п'ять знакових екранізацій Шекспіра і українська ретроспектива «Межі свободи: незалежність по обидва боки екрану».

 

 

Все анонсы


Новости
ЗЛИВИ ТА АНОМАЛЬНІ МОРОЗИ НИЩИЛИ КАСОВІ ЗБОРИ
TheSuperBowlweekend виявився самим провальним за останні 19 років.
КРОК ДО БІЗНЕСУ
SHOE DESIGN EVENT для учасників «Leather and Shoes».
«ЗОЛОТИЙ ГЛОБУС» 2019: ПОГЛЯД ЗСЕРЕДИНИ
Україна не представила жодного фільму.
ІНВАЛІД ПЕРЕМІГ СУПЕРГЕРОЯ
Паралізований мільярдер
переміг м'язистого супергероя Джейсона Момоа.
Комікси та музика
Як відомо, тепер Голлівуд все більше і більше заробляє за морями.
Анонсы мероприятий
07.03.2019
ГУЦУЛКА КСЕНЯ
Українська романтична музична комедіяз 7 березня 2019 року у кінотеатрах України.
14.02.2019
«Продюсер»
З 14 лютого в українському прокаті комедійний роуд-муві режисера Сергія Вейна..
14.02.2019
Лірика музейних фондів
14 лютого, Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки. .
07.02.2019
КРУТИ 1918
Історичний екшн за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року/.
31.01.2019
«Вечори французького кіно»
14-й фестиваль французького кіно в Україні.

EXCLUSIVE Style © 2009
распечатать вверх

Создание веб-сайтов